Konsulat Polska w Santo Domingo - Dominikan Republic

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo

Dominikan Republic
Dominikan Republic Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Dominikan Republic. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Dominikan Republic. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Dominikan Republic.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Santo Domingo oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Dominikan Republic. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo jest kierowany przez panią Mr Jose Radhames Minino Rodriguez - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Dominikan Republic z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+1 809) 532-5413 / 7898 lub adresem e-mail jose.minino@codetel.net.do

Mają Państwo daleko od konsulatu w Santo Domingo? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Dominikan Republic. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Dominikan Republic różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Dominikan Republic. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Santo Domingo

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Santo Domingo lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dominikan Republic nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dominikan Republic

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Santo Domingo lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Dominikan Republic   Booking.com   Konsulat Poland w Dominikan Republic  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Dominikan Republic i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+1 809) 532-5413 / 7898 lub e-mail jose.minino@codetel.net.do
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Santo Domingo - Dominikan Republic. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy