Konsulat Polska w Durbanie - Republika Poludniowej Afryki

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie

Republika Poludniowej Afryki
Republika Poludniowej Afryki Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Republika Poludniowej Afryki. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Durbanie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Republika Poludniowej Afryki. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie jest kierowany przez panią Andrzej Kiepiela - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+27) 31 266 9792 to 4 lub adresem e-mail kesh@wozani.za.net kfoxon@icon.co.za

Mają Państwo daleko od konsulatu w Durbanie? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Republika Poludniowej Afryki. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Republika Poludniowej Afryki różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Durbanie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Durbanie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki Ambasada Polska w Pretorii

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Durbanie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Republika Poludniowej Afryki   Booking.com   Konsulat Poland w Republika Poludniowej Afryki  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Republika Poludniowej Afryki i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+27) 31 266 9792 to 4 lub e-mail kesh@wozani.za.net kfoxon@icon.co.za
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie - Republika Poludniowej Afryki. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy