Konsulat Polska w Reggio di Calabria - Wlochy

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria

Wlochy
Wlochy Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wlochy. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Reggio di Calabria oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Wlochy. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria jest kierowany przez panią Mr Antonio Giglio - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+39) 096 589 1920 or (+39) 096 589 5118 lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Reggio di Calabria? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Wlochy. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Wlochy różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Bari, Bolonii, Genui, Mediolanie, Neapolu, Padwie lub Reggio di Calabria

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Reggio di Calabria lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy Ambasada Polska w Rzymie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Reggio di Calabria lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Wlochy   Booking.com   Konsulat Poland w Wlochy  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Wlochy i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+39) 096 589 1920 or (+39) 096 589 5118 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Reggio di Calabria - Wlochy. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy