Konsulat Stany Zjednoczone w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Stany Zjednoczone Flag

Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Stanów Zjednoczonych w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Stanów Zjednoczonych oraz każdego innego Konsulatu Stanów Zjednoczonych w Polska.
Konsulat Stanów Zjednoczonych - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Stanów Zjednoczonych interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie jest kierowany przez panią Ellen Germain - Konsul Generalny Stanów Zjednoczonych w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 424 5100 lub adresem e-mail krakowniv@state.gov

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Stanów Zjednoczonych może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Stanów Zjednoczonych w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Stanów Zjednoczonych niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Stanów Zjednoczonych znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Stanów Zjednoczonych są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Stanów Zjednoczonych w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Krakowie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Stanów Zjednoczonych wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Stanów Zjednoczonych - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Stanów Zjednoczonych w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polska Ambasada Stany Zjednoczone w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Stanów Zjednoczonych w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Stanów Zjednoczonych. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat United States w Polska   Booking.com   Konsulat United States w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Stanów Zjednoczonych - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Stanów Zjednoczonych w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 424 5100 lub e-mail krakowniv@state.gov
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Stanów Zjednoczonych w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Stanów Zjednoczonych lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy