Konsulat Ukraina w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Ukrainy w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Ukraina Flag

Konsulat Ukrainy w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Ukrainy w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Ukrainy w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Ukrainy oraz każdego innego Konsulatu Ukrainy w Polska.
Konsulat Ukrainy - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Ukrainy interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Ukrainy w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Vitalii Maksymenko - Konsul Generalny Ukrainy w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 429 60 66 lub adresem e-mail gc_kr@mfa.gov.ua

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Ukrainy może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Ukrainy w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Ukrainy w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Ukrainy niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Ukrainy znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Ukrainy są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Ukrainy w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Bydgoszcz, Chelm, Gdansku, Krakowie, Lublin, Przemysl, Rzeszow, Szczecin, Wroclaw lub Zielona Gra

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Ukrainy wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Ukrainy w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Ukrainy - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Ukrainy w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Ukrainy w Polska Ambasada Ukraina w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Ukrainy w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Ukrainy. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Ukraine w Polska   Booking.com   Konsulat Ukraine w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Ukrainy - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Ukrainy w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 429 60 66 lub e-mail gc_kr@mfa.gov.ua
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Ukrainy w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Ukrainy lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy