Konsulat Turcja w Poznan - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Turcji w Poznan

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Turcja Flag

Konsulat Turcji w Poznan

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Turcji w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Turcji w Poznan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Turcji oraz każdego innego Konsulatu Turcji w Polska.
Konsulat Turcji - pełni funkcję w Poznan oraz promuje Turcji interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Turcji w Poznan jest kierowany przez panią Mr Jerzy Leon Kudynski - Konsul Generalny Turcji w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 61 894 54 04 lub adresem e-mail levent@levent.com.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Poznan? - Turcji może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Turcji w Poznan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Turcji w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Turcji niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Turcji znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Turcji są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Turcji w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Krakowie lub Poznan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Turcji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Turcji w Poznan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Turcji - Jeżeli konsulat w Poznan lub inny Konsulat Turcji w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Turcji w Polska Ambasada Turcja w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Turcji w Poznan - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Poznan lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Turcji. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Turkey w Polska   Booking.com   Konsulat Turkey w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Turcji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Turcji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 61 894 54 04 lub e-mail levent@levent.com.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Turcji w Poznan - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Turcji lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy