Konsulat Peru w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Peru w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Peru Flag

Konsulat Peru w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Peru w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Peru w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Peru oraz każdego innego Konsulatu Peru w Polska.
Konsulat Peru - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Peru interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Peru w Krakowie jest kierowany przez panią Mr. Andrzej Krzanowski - Konsul Peru w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 422 59 10 lub adresem e-mail akrzanowski@gmail.com

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Peru może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Peru w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Peru w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Peru niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Peru znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Peru są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Peru w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Katowice, Krakowie lub Torun

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Peru wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Peru w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Peru - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Peru w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Peru w Polska Ambasada Peru w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Peru w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Peru. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Peru w Polska   Booking.com   Konsulat Peru w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Peru - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Peru w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 422 59 10 lub e-mail akrzanowski@gmail.com
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Peru w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Peru lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy