Konsulat Kazachstan w Szczecin - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Kazachstanu w Szczecin

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Kazachstan Flag

Konsulat Kazachstanu w Szczecin

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Kazachstanu w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Kazachstanu w Szczecin. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Kazachstanu oraz każdego innego Konsulatu Kazachstanu w Polska.
Konsulat Kazachstanu - pełni funkcję w Szczecin oraz promuje Kazachstanu interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Kazachstanu w Szczecin jest kierowany przez panią Mr. Andrzej Sawicki - Konsul Kazachstanu w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (91) 326 40 11 lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Szczecin? - Kazachstanu może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Kazachstanu w Szczecin jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Kazachstanu w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Kazachstanu niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Kazachstanu znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Kazachstanu są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Kazachstanu w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Szczecin lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Kazachstanu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Kazachstanu w Szczecin ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Kazachstanu - Jeżeli konsulat w Szczecin lub inny Konsulat Kazachstanu w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Kazachstanu w Polska Ambasada Kazachstan w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Kazachstanu w Szczecin - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Szczecin lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Kazachstanu. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Kazakhstan w Polska   Booking.com   Konsulat Kazakhstan w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Kazachstanu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Kazachstanu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (91) 326 40 11 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Kazachstanu w Szczecin - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Kazachstanu lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy