Konsulat Chile w Gdansku - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Chile w Gdansku

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Chile Flag

Konsulat Chile w Gdansku

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Chile w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Chile w Gdansku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Chile oraz każdego innego Konsulatu Chile w Polska.
Konsulat Chile - pełni funkcję w Gdansku oraz promuje Chile interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Chile w Gdansku jest kierowany przez panią Mr. Marek Stefan Lisewski - Konsul Chile w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 58 622 74 25 lub adresem e-mail konsulatchile@gd.pl konsulatchile@poczta.onet.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Gdansku? - Chile może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Chile w Gdansku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Chile w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Chile niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Chile znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Chile są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Chile w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Chile wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Chile w Gdansku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Chile - Jeżeli konsulat w Gdansku lub inny Konsulat Chile w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Chile w Polska Ambasada Chile w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Chile w Gdansku - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Gdansku lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Chile. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Chile w Polska   Booking.com   Konsulat Chile w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Chile - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Chile w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 58 622 74 25 lub e-mail konsulatchile@gd.pl konsulatchile@poczta.onet.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Chile w Gdansku - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Chile lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy