Konsulat Bulgaria w Wroclaw - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Bułgarii w Wroclaw

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Bulgaria Flag

Konsulat Bułgarii w Wroclaw

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Bułgarii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Bułgarii w Wroclaw. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Bułgarii oraz każdego innego Konsulatu Bułgarii w Polska.
Konsulat Bułgarii - pełni funkcję w Wroclaw oraz promuje Bułgarii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Bułgarii w Wroclaw jest kierowany przez panią Mr Jan Chorostkowski - Konsul Bułgarii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 71 783 39 28 lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Wroclaw? - Bułgarii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Bułgarii w Wroclaw jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Bułgarii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Bułgarii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Bułgarii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Bułgarii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Bułgarii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Bułgarii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Bułgarii w Wroclaw ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Bułgarii - Jeżeli konsulat w Wroclaw lub inny Konsulat Bułgarii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Bułgarii w Polska Ambasada Bulgaria w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Bułgarii w Wroclaw - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wroclaw lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Bułgarii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Bulgaria w Polska   Booking.com   Konsulat Bulgaria w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Bułgarii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Bułgarii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 71 783 39 28 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Bułgarii w Wroclaw - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Bułgarii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy