Konsulat Albania w Poznan - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Albanii w Poznan

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Albania Flag

Konsulat Albanii w Poznan

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Albanii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Albanii w Poznan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Albanii oraz każdego innego Konsulatu Albanii w Polska.
Konsulat Albanii - pełni funkcję w Poznan oraz promuje Albanii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Albanii w Poznan jest kierowany przez panią Mr Jaroslaw Rosochacki - Konsul Albanii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 61 868 47 13 lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Poznan? - Albanii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Albanii w Poznan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Albanii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Albanii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Albanii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Albanii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Albanii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Czestochowa lub Poznan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Albanii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Albanii w Poznan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Albanii - Jeżeli konsulat w Poznan lub inny Konsulat Albanii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Albanii w Polska Ambasada Albania w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Albanii w Poznan - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Poznan lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Albanii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Albania w Polska   Booking.com   Konsulat Albania w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Albanii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Albanii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 61 868 47 13 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Albanii w Poznan - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Albanii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy