Konsulat Dania w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Danii w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Dania Flag

Konsulat Danii w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Danii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Danii w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Danii oraz każdego innego Konsulatu Danii w Polska.
Konsulat Danii - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Danii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Danii w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Janusz Kahl - Konsul Danii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 421 71 20 (+48) 12 421 73 80 lub adresem e-mail j.kahl@nordichouse.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Danii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Danii w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Danii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Danii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Danii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Danii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Danii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie, Lodzi, Poznan, Szczecin lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Danii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Danii w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Danii - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Danii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Danii w Polska Ambasada Dania w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Danii w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Danii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Denmark w Polska   Booking.com   Konsulat Denmark w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Danii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Danii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 421 71 20 (+48) 12 421 73 80 lub e-mail j.kahl@nordichouse.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Danii w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Danii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy