Konsulat Hiszpania w Gdansku - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Hiszpanii w Gdansku

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Hiszpania Flag

Konsulat Hiszpanii w Gdansku

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Hiszpanii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Hiszpanii w Gdansku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Hiszpanii oraz każdego innego Konsulatu Hiszpanii w Polska.
Konsulat Hiszpanii - pełni funkcję w Gdansku oraz promuje Hiszpanii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Hiszpanii w Gdansku jest kierowany przez panią Mr. Maciej Dobrzyniecki - Konsul Hiszpanii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 58 341 48 33 lub adresem e-mail konsulat@profit-consult.com.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Gdansku? - Hiszpanii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Hiszpanii w Gdansku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Hiszpanii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Hiszpanii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Hiszpanii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Hiszpanii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Hiszpanii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Hiszpanii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Hiszpanii w Gdansku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Hiszpanii - Jeżeli konsulat w Gdansku lub inny Konsulat Hiszpanii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Hiszpanii w Polska Ambasada Hiszpania w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Hiszpanii w Gdansku - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Gdansku lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Hiszpanii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Spain w Polska   Booking.com   Konsulat Spain w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Hiszpanii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Hiszpanii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 58 341 48 33 lub e-mail konsulat@profit-consult.com.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Hiszpanii w Gdansku - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Hiszpanii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy