Konsulat Francja w Szczecin - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Francji w Szczecin

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Francja Flag

Konsulat Francji w Szczecin

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Francji w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Francji w Szczecin. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Francji oraz każdego innego Konsulatu Francji w Polska.




Konsulat Francji - pełni funkcję w Szczecin oraz promuje Francji interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Francji w Szczecin jest kierowany przez panią Mr Wlodzimierz Puzyna - Konsul Francji w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 91 486 15 42 lub adresem e-mail consulatfr@wsap.szczecin.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Szczecin? - Francji może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Francji w Szczecin jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Francji w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Francji niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Francji znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Francji są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Francji w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Krakowie, Poznan lub Szczecin

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Francji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Francji w Szczecin ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Francji - Jeżeli konsulat w Szczecin lub inny Konsulat Francji w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Francji w Polska Ambasada Francja w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Francji w Szczecin - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Szczecin lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Francji. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat France w Polska   Booking.com   Konsulat France w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Francji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Francji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 91 486 15 42 lub e-mail consulatfr@wsap.szczecin.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Francji w Szczecin - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Francji lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy