Konsulat Wielka Brytania w Lodzi - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Wielkiej Brytanii w Lodzi

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Wielka Brytania Flag

Konsulat Wielkiej Brytanii w Lodzi

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Wielkiej Brytanii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Wielkiej Brytanii w Lodzi. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Wielkiej Brytanii oraz każdego innego Konsulatu Wielkiej Brytanii w Polska.
Konsulat Wielkiej Brytanii - pełni funkcję w Lodzi oraz promuje Wielkiej Brytanii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Wielkiej Brytanii w Lodzi jest kierowany przez panią Mrs Malgorzata Anna Brzezinska - Konsul Wielkiej Brytanii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 42 631 1818 lub adresem e-mail consulateuk@signa.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Lodzi? - Wielkiej Brytanii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Wielkiej Brytanii w Lodzi jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Wielkiej Brytanii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Wielkiej Brytanii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Wielkiej Brytanii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Wielkiej Brytanii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Wielkiej Brytanii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie, Lodzi, Lublin, Poznan, Szczecin lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Wielkiej Brytanii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Wielkiej Brytanii w Lodzi ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Wielkiej Brytanii - Jeżeli konsulat w Lodzi lub inny Konsulat Wielkiej Brytanii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Wielkiej Brytanii w Polska Ambasada Wielka Brytania w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Wielkiej Brytanii w Lodzi - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Lodzi lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Wielkiej Brytanii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat United Kingdom w Polska   Booking.com   Konsulat United Kingdom w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Wielkiej Brytanii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Wielkiej Brytanii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 42 631 1818 lub e-mail consulateuk@signa.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Wielkiej Brytanii w Lodzi - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Wielkiej Brytanii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy