Konsulat Niemcy w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Niemiec w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Niemcy Flag

Konsulat Niemiec w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Niemiec w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Niemiec w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Niemiec oraz każdego innego Konsulatu Niemiec w Polska.
Konsulat Niemiec - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Niemiec interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Niemiec w Krakowie jest kierowany przez panią Dr Werner Kehler - Konsul Generalny Niemiec w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 424 30 00 lub adresem e-mail info@krakau.diplo.de

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Niemiec może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Niemiec w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Niemiec w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Niemiec niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Niemiec znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Niemiec są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Niemiec w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Bydgoszcz, Gdansku, Gliwice, Kielce, Krakowie, Lodzi, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznan, Rzeszow, Szczecin lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Niemiec wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Niemiec w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Niemiec - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Niemiec w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Niemiec w Polska Ambasada Niemcy w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Niemiec w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Niemiec. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Germany w Polska   Booking.com   Konsulat Germany w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Niemiec - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Niemiec w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 424 30 00 lub e-mail info@krakau.diplo.de
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Niemiec w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Niemiec lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy