Konsulat Szwecja w Gdansku - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Szwecji w Gdansku

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Szwecja Flag

Konsulat Szwecji w Gdansku

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Szwecji w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Szwecji w Gdansku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Szwecji oraz każdego innego Konsulatu Szwecji w Polska.
Konsulat Szwecji - pełni funkcję w Gdansku oraz promuje Szwecji interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Szwecji w Gdansku jest kierowany przez panią Mr Tadeusz Iwanowski - Konsul Generalny Szwecji w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) (58) 300 20 00 lub adresem e-mail svenskakyrkan2@op.pl konsulat-se@ima.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Gdansku? - Szwecji może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Szwecji w Gdansku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Szwecji w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Szwecji niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Szwecji znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Szwecji są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Szwecji w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie, Szczecin lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Szwecji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Szwecji w Gdansku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Szwecji - Jeżeli konsulat w Gdansku lub inny Konsulat Szwecji w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Szwecji w Polska Ambasada Szwecja w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Szwecji w Gdansku - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Gdansku lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Szwecji. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Sweden w Polska   Booking.com   Konsulat Sweden w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Szwecji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Szwecji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) (58) 300 20 00 lub e-mail svenskakyrkan2@op.pl konsulat-se@ima.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Szwecji w Gdansku - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Szwecji lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy