Konsulat Wegry w Krakowie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Węgier w Krakowie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Wegry Flag

Konsulat Węgier w Krakowie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Węgier w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Węgier w Krakowie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Węgier oraz każdego innego Konsulatu Węgier w Polska.
Konsulat Węgier - pełni funkcję w Krakowie oraz promuje Węgier interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Węgier w Krakowie jest kierowany przez panią Mr Jaroslaw Balasz - Konsul Węgier w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 12 619 78 30 lub adresem e-mail balasz@pnig.krakow.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Krakowie? - Węgier może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Węgier w Krakowie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Węgier w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Węgier niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Węgier znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Węgier są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Węgier w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Krakowie, Lodzi lub Poznan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Węgier wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Węgier w Krakowie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Węgier - Jeżeli konsulat w Krakowie lub inny Konsulat Węgier w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Węgier w Polska Ambasada Wegry w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Węgier w Krakowie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Krakowie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Węgier. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Hungary w Polska   Booking.com   Konsulat Hungary w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Węgier - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Węgier w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 12 619 78 30 lub e-mail balasz@pnig.krakow.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Węgier w Krakowie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Węgier lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy