Konsulat Filipiny w Warszawie - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Filipin w Warszawie

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Filipiny Flag

Konsulat Filipin w Warszawie

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Filipin w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Filipin w Warszawie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Filipin oraz każdego innego Konsulatu Filipin w Polska.
Konsulat Filipin - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje Filipin interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Filipin w Warszawie jest kierowany przez panią Mr Edward J. Magiera - Konsul Generalny Filipin w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 22 826 82 61 lub adresem e-mail

Mają Państwo daleko od konsulatu w Warszawie? - Filipin może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Filipin w Warszawie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Filipin w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Filipin niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Filipin znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Filipin są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Filipin w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Warszawie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Filipin wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Filipin w Warszawie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Filipin - Jeżeli konsulat w Warszawie lub inny Konsulat Filipin w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Filipin w Polska

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Filipin w Warszawie - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Warszawie lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Filipin. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Philippines w Polska   Booking.com   Konsulat Philippines w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Filipin - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Filipin w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 22 826 82 61 lub e-mail
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Filipin w Warszawie - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Filipin lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy