Konsulat Rumunia w Kielce - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rumunii w Kielce

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Rumunia Flag

Konsulat Rumunii w Kielce

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Rumunii w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rumunii w Kielce. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rumunii oraz każdego innego Konsulatu Rumunii w Polska.
Konsulat Rumunii - pełni funkcję w Kielce oraz promuje Rumunii interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rumunii w Kielce jest kierowany przez panią Mr Michal Solowow - Konsul Generalny Rumunii w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 41 33 47 500 lub adresem e-mail office@roconskielce.org

Mają Państwo daleko od konsulatu w Kielce? - Rumunii może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Rumunii w Kielce jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rumunii w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rumunii niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rumunii znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rumunii są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rumunii w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Bialystok, Kielce lub Poznan

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rumunii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rumunii w Kielce ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rumunii - Jeżeli konsulat w Kielce lub inny Konsulat Rumunii w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rumunii w Polska Ambasada Rumunia w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rumunii w Kielce - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Kielce lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rumunii. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Romania w Polska   Booking.com   Konsulat Romania w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Rumunii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rumunii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 41 33 47 500 lub e-mail office@roconskielce.org
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rumunii w Kielce - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rumunii lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy